Allerlei

Tussenstand Ooteman Zadel Competitie

De stand na 2 wedstrijden.

 

De combinaties in het groen hebben al voldaan aan de selectie voorwaarden.

 

  Klasse B  
1 Sabine Riezebos Kapache - V
2 Danique Broekema Bailey
3 Naline Eekhoudt Spirit
     
4 Jessica Groot Amigo
5 Anouk Kraaij Orchid's Luckey Girl
6 Margriet Schouten - Duyn Happynesz
7 Kiki Zaghdoudi Koningin pip
8 Denise Buijsman Zalinero
9 Suze Berkhout Asilbo
10 Merel Lakeman Sproet SPW
11 Cheyenne Zijp Nevada
12 Danny Van der Vuurst Everlasting Daylight
13 Roos Bakker Neo
14 Tjitske Bakker Zafhari B
15 Yamilla Hin Fresco
16 Sterre Bakker Billy Bloem
17 Pam Boer Yasmin
     
     
  Klasse L1  
1 Eveline Sijbrands - Koning Vladymir Vdh
2 Jonna Koopman De Rheezerhoeks Lilly
3 Marcella Hoogendoorn Barqa
4 Eline Jongsma Hermes Maurits
5 Dorien Leeuw Volumia
     
6 Cira Bakker Bloem
7 Sari Weller Zara
8 Dewi Klomp Kunta Kinte
9 Britt Elling Xipper
10 Ilse Sinnige Carloss
11 Lia Smit Metta
12 Soraya Kok Happy dancer
     
     
  Klasse L2  
1 Senna Horich Liberty
2 Bo - ann Grevelt Tizon XL VII
3 Sanne Horich Sjors
4 Kiara Leek Brummerhoeve's Magic
5 Nikki Huiberts Horse Hotel Holland's Bo
6 Melvin lal Roy Erolina Vd Tojope Hoeve
     
7 Petra Logger - Beers J'Adore
8 Yasmin Kalkhuis - Koopman Kahlua.J.N.
9 Yvonne Schoo Stormchaser
10 Jessica Beemsterboer EQ Couture's Hannastrde
11 Linda Hollander Jalista V
12 Ashley Hos HerbstSymphonie
13 Sophie Leijdekker Bob van Nassau
14 Yasmin Kalkhuis - Koopman Kensington M
15 Lysanna Grootendorst Tom M
16 Kirsten Keet King De Niro
17 David Van Dijk Sijote AM
18 Annemiek De Vries Fieke
19 Yara Snoek Damiro
20 Tamara Abrahams Jacatra'S Roos
     
     
  Klasse M1  
1 Bodien Koopman Bink
2 Joyce Van Dam Benthe Fan Twillens
3 Agnes Bak Henderson
     
4 Carlijn De Boer Judith Camelot
5 Danique Gregory Il Sole
6 Iris Fontaine Caballito
7 Brigit Bing Salinero
8 Gerard Barendregt Hoi marilla s.d.m.
9 Linda Lucas Pacific
10 Sydney Burger Mika van de Mikke
11 Ashley Hos HerbstSymphonie
12 Phaedra Smit Vico JB
13 Marlien Heijnis Miss Marble
14 Lisanne Kaagman Eline
15 Ilona Koopman - Holtjer Horsepower's hilfiger
16 Ilse Vijn Luxes
17 Amber de Boer Google
     
     
  Klasse M2  
1 Sorena Klaassen Gideon
2 Nikki Taal Corvino V
     
3 Kyra Roos Eikenhorst's Maribel
4 Matthijs Bink Eraira
5 Saskia Van Kampen - De Visser Saba's Heathcliff
6 Aafke Praat Noir
7 Romy Diemeer Bo
8 Berber Stilma Pcd Vialli
9 Dominique Kager Wieni K
10 Mette Schoon Carlo de Verano
11 Tara den Hartog PrimeVal Kossack
12 Fabriella Walgering Handsfree DS
     
     
  Klasse Z1  
1 Elina Broeren Its A Rose
     
2 Marie-Anne Den Drijver Nando Jth
3 Denise Hulsebos Iceman
4 Dewi Klomp Amigo
5 Jacoline Beets Denver
6 Zenna Kreft Google me m
7 Robbin Broekman Quando
8 Margit Haitsma Hello Hello
9 Dionne Van Twisk Cariana
10 Monique Buur Zafier
11 Zoë van de Klashorst Davina SPW
12 Bronte Eeken Femke v.d. Vrijheid
13 Demi Luijting Sophie
14 Yasmin Kalkhuis - Koopman Massive Illusion
15 Claudia Van den Brink Nyske Fan 't Hoogeland
16 Sandra Nelemans Zizo
17 Larissa Nederkoorn Casanova
18 Gerda Lansen HDP Rhodante
19 Chantal Dros Indian summer
20 Earline Ridder Fellow
     
     
  Klasse Z2  
1 Megan Hiemstra Brouwershaven's Peligrini
     
2 Nikki Van der Waals Vivaldi
3 Sita Hopman Demaggio
4 Ilona Bien Sweet Lysander
5 Rona Van Klaveren HvK Farrow van de Kemphoeve
6 Peter De Vries Team Qlincy's First Man
7 Romy De Boer Dios
8 Nadine Pool Tamelio
9 Jeanine De Vries Casanova
     
     
  Klasse ZZ licht  
1 Sanne De Vries Davidson
2 Evelijn Van den Bogaard Center C
3 Lisa De Bruin San Siro

Tussenstand Ooteman Zadel Competitie

De 'tussenstand' na 1 wedstrijd.

 

Uiteindelijk zegt dit natuurlijk nog helemaal niets.

 

  B  
1 Sabine Riezebos Kapache - V
2 Anouk Kraaij Orchid's Luckey Girl
3 Eline Jongsma Hermes Maurits
4 Danique Broekema Bailey
5 Margriet Schouten - Duyn Happynesz
6 Kiki Zaghdoudi Koningin pip
7 Suze Berkhout Asilbo
8 Naline Eekhoudt Spirit
9 Cheyenne Zijp Nevada
     
     
  L1  
1 Jonna Koopman De Rheezerhoeks Lilly
2 Senna Horich Liberty
3 Kiara Leek Brummerhoeve's Magic
4 Nikki Huiberts Horse Hotel Holland's Bo
5 Cira Bakker Bloem
6 Dewi Klomp Kunta Kinte
7 Eveline Sijbrands - Koning Vladymir Vdh
8 Sylvia Stubbe Heartbeat wd
9 Marcella Hoogendoorn Barqa
10 Dorien Leeuw Volumia
11 Melvin Lal Roy Erolina Vd Tojope Hoeve
12 Ilse Sinnige Carloss
13 Lia Smit Metta
14 Soraya Kok Happy dancer
     
     
  L2  
1 Sanne Horich Sjors
2 Yvonne Schoo Stormchaser
3 Jessica Beemsterboer EQ Couture's Hannastrde
4 Ashley Hos HerbstSymphonie
6 Yasmin Kalkhuis - Koopman Kensington M
6 Bo - ann Grevelt Tizon XL VII
7 Lysanna Grootendorst Tom M
8 Kirsten Keet King De Niro
9 David Van Dijk Sijote AM
10 Tamara Abrahams Jacatra'S Roos
     
     
  M1  
1 Carlijn De Boer Judith Camelot
2 Danique Gregory Il Sole
3 Brigit Bing Salinero
4 Linda Lucas Pacific
5 Gerard Barendregt Hoi marilla s.d.m.
6 Bodien Koopman Bink
7 Joyce Van Dam Benthe Fan Twillens
8 Marlien Heijnis Miss Marble
9 Lisanne Kaagman Eline
10 Ilona Koopman - Holtjer Horsepower's hilfiger
11 Ilse Vijn Luxes
12 Agnes Bak Henderson
     
     
  M2  
1 Kyra Roos Eikenhorst's Maribel
2 Sorena Klaassen Gideon
3 Berber Stilma Pcd Vialli
4 Fabriella Walgering Handsfree DS
5 Tara den Hartog PrimeVal Kossack
6 Nikki Taal Corvino V
     
     
  Z1  
1 Elina Broeren Its A Rose
2 Denise Hulsebos Iceman
4 Dewi Klomp Amigo
4 Jacoline Beets Denver
5 Margit Haitsma Hello Hello
6 Dionne Van Twisk Cariana
7 Monique Buur Zafier
8 Zoë van de Klashorst Davina SPW
9 Claudia Van den Brink Nyske Fan 't Hoogeland
10 Sandra Nelemans Zizo
11 Gerda Lansen HDP Rhodante
     
     
  Z2  
1 Megan Hiemstra Brouwershaven's Peligrini
2 Romy De Boer Dios
3 Nadine Pool Tamelio
     
     
   ZZ licht  
1 Evelijn Van den Bogaard Center C
2 Sanne De Vries Davidson
3 Lisa De Bruin San Siro