Startlijsten & uitslagen!

Voorlopige startlijst 27 oktober 2019

Let op!

Dit is een voorlopige startlijst

Kijk vrijdag 25 oktober NA 20 uur voor de definitieve startlijst.

 

Let op!

Betaal gepast of pin!

Paarden 11 euro per proef

pony's 9 euro per proef

Leden krijgen 1 euro per proef korting,

 

Let op!

Wegens afwezigheid van het wedstrijd secretariaat tot en met 21 oktober kan het antwoord op mail wat langer op zich laten wachten.

 

 

 

    Voorlopige startlijst 27 oktober 2019  
         
08:45   baan verkennen    
         
27 28 Z2 paarden    
09:00 09:17 Saskia Van Kampen - Visser Saba's Heathcliff Westpoint
09:09 09:26 Zenna Kreft Google me m Versace Of Esbi
         
09:34 09:51 Ingrid Smid HerbstMelodie Insterburg
09:43 10:00 Nadine Pool Tamelio Amelio
         
23 24 Z1 paarden    
10:08 10:25 Sorena Klaassen Gideon Victory
10:17 10:34 Fleur Westerweel Hashtag Cocoa Vitalis (Capriool)
         
10:42   baan verkennen    
         
23 24 Z1 paarden    
10:52 11:09 Fabriella Walgering Handsfree DS Chagall D&r
11:01 11:18 Bo Smits Zenna Mon Ami Rhodium
         
11:26   Inge Kemp Ilena Van Drakensteyn Sorento
         
11:35 11:52 Evelien Oostwal - Brouwer Silke fan berltsum Wimer 461
11:43 12:00 Elisabeth Van der Grinten Fozz v/d Waalsehoeve Westenwind
         
12:09   baan verkennen    
         
3 4 B pony's    
12:20 12:41 Milan Kronenburg Enjoy's Bolibiana II Ald Carpintero
12:27 12:48 Chiara De Jong Henry Oke Dene Peter
12:34 12:55 Naline Eekhoudt Spirit Lorenzo
         
7 8 L1 pony    
13:02 13:16 Jonna Koopman De Rheezerhoeks Lilly Oosterbroek Francois
         
11 12 L2 pony    
13:09 13:23 Nikki Huiberts Horse Hotel Holland's Bo First Stayerhof's Ramzi H
         
13:30   baan verkennen    
         
19 20 M2 paard    
13:40 14:01 Danique Gregory Il Sole Metall
         
15 16 M1 paarden    
13:47 14:08 Joyce Van Dam Benthe Fan Twillens Jerke 434
13:54 14:15 Ashley Hos HerbstSymphonie Insterburg
         
15 16 M1 pony's    
14:22 14:36 Sissi Gijsen Maharadje --
14:29 14:43 Kiara Leek Brummerhoeve's Magic Lamento
         
14:50 15:04 Merel Vreeswijk Cojac Orlando
         
3 4 B paarden    
14:57 15:11 Jennifer Grim Amsterdam Ampere
         
15:18   baan verkennen    
         
3 4 B paarden    
15:28 15:42 Zenna Kreft I Know Me M  
15:35 15:49 Sacha Wierssema (HC) Pip  
         
11 12 L2 paarden    
15:56 16:10 Fleur Westerweel Keep On Dreaming Dream Boy
16:03 16:17 Sabine Riezebos Kapache - V Apache
         
7 8 L1 paarden    
16:24 16:38 Suze Berkhout Asilbo Silverstone
16:31 16:45 Sylvia Stubbe Jolivanck Wd Cachet L
         
16:52 17:06 Telle van Schaik Julius B Everdale
16:59 17:13 Lieneke Wiering Hip terra Easy Game
         
    Prijsuitreikingen    
  10:45 Z2 paarden    
  12:45 Z1 paarden    
  13:30 B pony's    
  14:00 L1 & L2 pony's in handicap  
  15:00 M1 & M2 paarden in handicap  
  15:45 M1 pony's    
  16:30 B paarden    
  z.s.m. L1 & L2 paarden in handicap